2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Puck
Dodane 27 kwietnia 2024

Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Pucku

Lokalizacja

Puck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Puck ul. E. Orzeszkowej 11

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe.

  • minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami. dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej lub innych środków zewnętrznych.

  • umiejętność sporządzania Wniosków o płatność oraz Wniosków o dofinansowanie.

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • umiejętność śledzenia zmian w przepisach.

  • komunikatywność.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku.

  • dobra organizacja czasu pracy.

  • własna inicjatywa oraz zaangażowanie.

  • umiejętność podejmowania decyzji.

  • znajomość tematyki z zakresu ustawy o zatrudnieniu socjalnym, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

  • doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi i wykluczonymi społecznie.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy kadry.

  • Realizacja merytoryczna, finansowa i organizacyjna projektów.

  • Sprawozdawczość oraz rozliczanie projektu.

  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą oraz kontrahentami w projekcie.

  • Nadzór i kontrola nad realizacją projektu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji.

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • pracę w przyjemnej atmosferze.

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

Lokalizacja

Puck,

Pomorskie

Pomorskie, Puck
ID: 903754886