2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik budowy - Kierownik robót ogólnobudowlanych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ELPIE Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wykonawca robót budowlanych, infrastrukturalnych i kubaturowych, poszukuje kierownika robót ogólnobudowlanych z uprawnieniami i doświadczeniem w realizowaniu kontraktów budowlanych w obiektach kubaturowych.

Poszukiwana osoba we współpracy z innymi pracownikami firmy będzie kierowała robotami budowlanymi oraz podejmie się rozwoju nowej komórki organizacyjnej w Spółce ELPIE.

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie robotami budowlanymi, w szczególności:

  • kierowanie procesem budowlanym zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego

  • zorganizowanie i kierowanie budową w sposób zgodny z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę oraz innymi obowiązującymi dokumentami

  • nadzorowanie pracy brygad wykonawczych własnych i podwykonawców

  • planowanie prac realizowanych w ramach prowadzonych inwestycji (harmonogramowanie) oraz nadzór nad ich realizacją

  • koordynacja prowadzonych prac na budowie z podwykonawcami i kierownikami branżowymi

  • analiza postępu prowadzonych prac i raportowanie

  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy na budowie (BHP)

  • uzgadnianie i zamawianie materiałów budowlanych na budowę

  • uczestnictwo w naradach i odbiorach

  • uczestnictwo w pracach przygotowawczych do budowy

  • kontrola jakości wykonywanych prac, kontrola kosztów budowy

  • prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Pełnienie funkcji kierownika komórki organizacyjnej ELPIE Sp. z o.o., odpowiedzialnej za realizowanie kontraktów ogólnobudowlanych, w szczególności w zakresie zarządzania ludźmi i innymi zasobami

  • zatrudnianie pracowników i współpracowników, zarządzenie powołanym zespołem ludzi oraz dobór podwykonawców (monterzy, specjaliści, inżynierowie)

  • współdecydowanie o zakupach inwestycyjnych sprzętu, wyposażenia i innych zasobów oraz szkoleń

  • współpraca z działami: zaopatrzenia, kosztorysowania i ofertowania, księgowości, kadr, i.in.

  • współudział w podejmowaniu decyzji o kierunkach rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji kierownika robót, kierownika budowy w realizowaniu kontraktów ogólnobudowlanych w obiektach kubaturowych

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (mile widziane uprawnienia do projektowania)

  • doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika budowy, kierownika robót;

  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów prawa zamówień publicznych, warunków kontraktowych oraz doświadczenie w ich praktycznym wykorzystaniu

  • wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania

  • umiejętność organizacji i koordynowania pracy podwykonawców

  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego będzie dodatkową zaletą

  • znajomość pakietu MS Office, Norma Expert; aplikacji klasy CAD

  • kreatywność, motywacja i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • rozeznanie rynku lokalnego i kontakty z potencjalnymi zleceniodawcami oraz podwykonawcami

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • grupowe ubezpieczenie

  • służbowy samochód, komputer i telefon do użytku prywatnego

  • kawę, herbatę

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez firmę ELPIE Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Inżynierska 3, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.). Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, jak również, że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 909598457