2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Dęblin
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierownik Budowy/Inżynier Budowy/Brygadzista

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma EURODOM MSG Sp. z o. o zatrudni Kierownika Budowy – miejsce pracy Dęblin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        Współpraca z Inspektorem Nadzoru / Kierownikiem budowy / Projektantami

·        Organizacja oraz nadzór pracy budowy, planowanie robót budowlanych i koordynacja robót branżowych

·        Realizacja budowy w oparciu o dokumentację projektową i wymagania kontraktu

·        Monitorowanie jakości wykonywanych prac, rozwiązywanie problemów technicznych

·        Udział w procesie rozliczania  wykonywanych robót

·        Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

·        Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

WYMAGANIA:

·        wykształcenie budowlane

·        posiadanie uprawnień Budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej  (wymagane dla kierownika budowy)

·        umiejętność czytania dokumentacji, znajomość procedur i technologii budowlanych

·        dobra organizacja pracy

·        umiejętność współpracy z ludźmi (pracownicy, podwykonawcy, przedstawiciele inwestora)

·        Prawo Jazdy kat. B

OFERUJEMY:

·        8 miesięczny kontrakt na budowie w Dęblinie

·        przyszła praca na terenie woj. Lubelskiego (w zależności od uzyskanego kontraktu)

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę przy własnej działalności gospodarczej

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 909463175