2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Chartowo
Dodane 27 kwietnia 2024

Kierownik budowy/inż wyn. 8-15 tys. Budownictwo mieszkaniowe

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma deweloperska poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera/kierownika Budowy.

Miejsce pracy: Poznań, powiat poznański

Podstawowe zadania:

1. Odbiory robót i rozliczanie podwykonawców.

2. Kontraktacja robót.

3. Nadzór nad poszczególnymi etapami budowy i przestrzeganiem przepisów BHP.

4. Uzgodnienia zmian lokatorskich.

5. Uczestnictwo w odbiorach lokali mieszkalnych.

6. Nadzorowanie budżetu poszczególnych projektów.

Oczekiwania :

1. Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo.

2. Dobra znajomość obsługi komputera i programów typu CAD

3. Min. 3 letnie doświadczenie w branży deweloperskiej.

4. Zaangażowanie i uczciwość.

5. Kreatywność.

6. Prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaproponować :

1. Pracę w młodym zespole z otwartą ścieżką awansu.

2. Niezbędne narzędzia do pracy.

3. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

4. Służbowy samochód.

Na CV proszę dopisać: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 872792991