2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Świnoujście
Dodane 10 czerwca 2024

Kierownik budowy, inspektor nadzoru praca od zaraz!

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma realizująca inwestycje budowlane w Świnoujściu poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Budowy lub Inżyniera Budowy. Oferta bezpośrednia od pracodawcy. (Możliwość zakwaterowania).

Opis stanowiska:

- pełnienie funkcji kierownika budowy,

- nadzór nad prowadzonymi robotami wykonawczymi,

- nadzór nad pracownikami oraz rozliczanie ich godzin pracy,

- wykonywanie przedmiarów prac,

- organizacja budowy i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem,

- zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw,

- kontrola jakości realizowanych robót zgodnie ze sztuką budowlaną oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową,

- analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji.

Wymagania:

- uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi,

- znajomość Prawa Budowlanego w praktyce,

- wykształcenie wyższe kierunek budownictwo,

- umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,

-doświadczenie przy realizacji dużych inwestycji,

- predyspozycje do kierowania i umiejętność zarządzania podległymi osobami.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ( możliwe zlecenie prac na bazie prowadzonej działalności gospodarczej),

- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa plus premie za dobrze wykonane obowiązki),

- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Proszę przesłać CV za pośrednictwem Olx lub mailowo lub kontakt telefoniczny. tel. 50*******05

Możliwe spotkania rekrutacyjne w Szczecinie lub w Świnoujściu.

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 629930748