2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik budowy Gdańsk

Wynagrodzenie

11 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

W związku z pozyskaniem nowego kontraktu oraz stałym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonego kierownika budowy z językiem Angielskim ( poziom pozwalający na swobodną komunikację) na nowy projekt w Gdańsku.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie budowy

  • opracowywanie harmonogramów budowy

  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczanie wykonania z wykonawcami

  • koordynowanie zakresu robót, podwykonawców, podległych pracowników

  • raportowanie do przełożonego (Kierownika Grupy) o postępie robót

  • nadzór i kontrola budżetu budowy, dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

  • uczestniczenie w negocjacjach umów podwykonawczych

  • ocena i monitorowanie szans i zagrożeń związanych z budową

  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania nowych kontraktów

Wymagania

  • min. dwa lata pracy na stanowisku kierownik robót/budowy

  • znajomość Języka Angielskiego, poz min B1

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • biegła znajomość obsługi MS Office, AutoCad,

  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego (kadra/podwykonawcy/usługodawcy)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, od 8000 netto uop, od 14 000 netto B2B

  • Pracę w rodzinnej firmie o wieloletniej tradycji;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 909176921