2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Anielin
Colas
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Budowy - Colas Polska Anielin k/Łodzi

Lokalizacja

Anielin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kierownik Budowy - budownictwo drogowe

Miejsce pracy: Anielin k/Łodzi i województwo łódzkie

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy według obowiązujących w Firmie standardów

  • kierowanie i nadzór nad przydzielonymi budowami zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, dokumentacją techniczną, wymaganiami kosztorysowymi oraz harmonogramami

  • zarządzanie zaangażowanymi w realizację budów zespołami własnymi i podwykonawcami

  • współpraca z wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • raportowanie przełożonym wszystkich aspektów związanych z realizacją budowy

  • nadzór nad przestrzeganiem Regulaminu Pracy, przepisów BHP, P.POŻ. i ochrony środowiska

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności drogowej

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń

  • minimum 3-letnie doświadczenie w budownictwie przy projektach drogowych

  • umiejętność zarządzania procesem budowlanym, koordynowanie, delegowanie zadań i ich egzekwowanie

  • znajomość oprogramowania Ms Office, AutoCad, znajomość Ms Project będzie dodatkowym atutem

  • mobilność i dyspozycyjność w ramach województwa

  • prawo jazdy kategorii B

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • samochód służbowy, narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • nagrodę roczną

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • naukę języków obcych

  • dodatek świąteczny

  • dofinansowanie wakacji dla dzieci

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • sponsorowane ubezpieczenie grupowe dla Pracownika

Zachęcamy do aplikowania!

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Colas Polska Sp. o.o., z siedzibą ul. Nowa 49, 62-070 Palędzie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Anielin,

Łódzkie

Łódzkie, Anielin
ID: 900315327