2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Rekrutacja Solar Radiant
Dodane 20 maja 2024

Kierownik budowy - branża fotowoltaiczna

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Kierownik budowy

Obowiązki na stanowisku:

  •  zarządzasz budową i wszystkimi pracami, które na niej trwają, z uwzględnieniem terminów, jakości i kosztów

  • zarządzasz zespołami budowlanymi i pracą podwykonawców

  • jesteś pierwszą linią kontaktu w sprawach budowy – zarówno wewnętrznie jak i z klientem

  • odpowiadasz za odbiór materiałów i ich inwentaryzację

  • rejestrujesz i monitorujesz maszyny oraz sprzęty budowlane

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach energetyka, budownictwo lub pokrewnych

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub koordynatora prac budowlanych w branży fotowoltaicznej

  • dyspozycyjność oraz uprawniania do pracy na terenie całej Europy

  • otwartość na wyjazdy delegacyjne w cyklach. Nasze projekty trwają średnio od 3 do 9-ciu miesięcy.

  • znajomość języka angielskiego - minimum B2

  • uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi bez ograniczeń - mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • zakwaterowanie w dobrej klasy mieszkaniach – gwarantujemy jednoosobowe pokoje

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do kart MultiSport - obydwa dla pracownika oraz osób towarzyszących

  • samodzielność i wpływ

  • współpracę międzynarodową w niekorporacyjnych warunkach

  • różnorodne, ciekawe projekty i wyzwania

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915207284