2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Żagań
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierownik budowy - branża drogowa

Wynagrodzenie

11 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma TANDEM Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy Branży Drogowej

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • Rozliczanie robót wewnątrz firmy

  • Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie

  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo)

  • Uprawnienia budowlane

  • Doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika budowy

  • Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy rozściełaczach mas bitumicznych/betonowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • Samochód służbowy, telefon, laptop, opłata za składkę członkowską izby budownictwa

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji, uzależnione od premii oraz przepracowanych godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku załączonego w formie zdjęcia, przez TANDEM Sp. z o.o. z siedzibą w Żaganiu, w celu rekrutacji na stanowisko Kierownik Budowy oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Informujemy, iż: administratorem danych jest TANDEM Sp. z o.o., z siedzibą w Żaganiu, Lotników Alianckich 33, NIP: 928-102-67-33, przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia oraz do ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 893071687