2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Zarzecze
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierownik Budowy

Wynagrodzenie

7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zarzecze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad realizacją budowy, rozbiórki zgodnie z dokumentacją projektową, warunkami technicznymi wykonania i odbioru

  • organizację i koordynację robot prowadzonych przez podwykonawców oraz monitorowanie jakości i terminowości ich pracy

  • prowadzenie dokumentacji budowy wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej

  • dokonywanie odbiorów technicznych oraz udział w czynnościach kontroli i odbioru obiektu budowlanego przez uprawnione organy

  • nadzór nad kadrą pracowniczą

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość prawa budowlanego

  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych minimum 1 rok

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi

  • umiejętność czytania rysunków, planów i projektów

  • umiejętność kosztorysowania

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon

Lokalizacja

Zarzecze,

Lubelskie

Lubelskie, Zarzecze
ID: 909641000