2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Ostrołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik budowy

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Global Company 24 jest firmą z branży budowlanej działającej od wielu lat na rynkach w Polsce i za granicą. W ramach projektów przemysłowych jak i w budownictwie mieszkaniowym zatrudniamy ponad 250 pracowników. Wykonujemy duże projekty budowlane, pełniąc funkcję wykonawcy lub generalnego wykonawcy. Posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania. W naszych działaniach stawiamy na innowacyjność i rozwój. Oferujemy stałą prace i atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą, prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,

  • kontrola realizacji robót zgodnie z opracowaniami: harmonogramem realizacji prac, planem finansowym, planem zarządzania środowiskowego oraz planem organizacji robót,

  • kontrola bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie,

  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, podwykonawczej i jakościowej budowy,

  • zarządzanie sprzętem budowlanym oraz materiałami,

  • rozliczanie robót, materiałów, podwykonawców,

  • dostarczanie danych o planach dotyczących kosztów,

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane,

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy,

  • doświadczenie w pracy przy realizacji dużych inwestycji przemysłowych,

  • dobra znajomość MS Project, MS Office oraz Autocad,

  • umiejętność planowania oraz organizowania prac budowlanych,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców,

  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • zdolności negocjacyjne,

  • znajomość przepisów i zasad BHP,

  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • pracę na pełen etat.

  • stabilne warunki zatrudnienia.

  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy.

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • kartę Multisport.

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 912688147