2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 28 kwietnia 2024

Kierownik Budowy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Szukamy Kierownika Budowy, który nie boi się wyzwań i z pasją podejdzie do unikatowego projektu - renowacji historycznej Willi Pauckscha.

Wymagania:

1.           Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa lub inżynierii budowlanej – wymagane uprawnienia

2.           Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi

Obowiązki:

1.           Udział w procesie renowacji Willi Pauckscha, zapewniający zachowanie oryginalnego charakteru obiektu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii

2.           Koordynacja zespołu specjalistów, zapewnienie wysokiej jakości wykonania prac oraz terminowego realizowania zadań

3.           Ścisła współpraca z architektem i konserwatorem zabytków w celu zachowania autentyczności historycznej Willi

4.           Analiza projektów, standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych dotyczących wykonywanych prac

5.           Udział w opracowywaniu planu potrzeb materiałowych, sprzętowych, kadrowych

6.           Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych / wykonawczych

7.           Sporządzanie dokumentacji podwykonawczej

Oferujemy:

1.           Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

2.           Możliwość rozwoju zawodowego w inspirującym otoczeniu z wybitnymi specjalistami branży

3.           Pracę przy projekcie, który będzie stanowił wyjątkową perełkę w Twojej karierze zawodowej

4.           Elastyczne godziny pracy i atmosferę sprzyjającą twórczej pracy oraz innowacyjnym rozwiązaniom (praca stacjonarna w Gorzowie Wlkp.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 889725433