2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 01 maja 2024

Kierownik budowy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma „PERFECT” z siedzibą w Kielcach zatrudni kierownika budowy  – prace głównie na terenie woj. świętokrzyskiego.

Zakres obowiązków obejmuje:

·       przygotowywanie i organizowanie budowy,

·       kompletowanie i prowadzenie dokumentacji powykonawczej,

·       kierowanie podległymi brygadami pracowników przedsiębiorstwa,

·       koordynowanie prac podwykonawców,

·       kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców,

·       koordynacja dostaw materiałów i usług na budowę,

·       opracowywanie harmonogramu robót,

·       przygotowywanie ofert, przedmiarów, kosztorysów dla potencjalnych kontrahentów,

·       prowadzenie odbiorów,

·       analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych oraz prac dodatkowych .

Nasze wymagania i oczekiwania:

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD,

  • dobra organizacja pracy, nastawienie na terminowe oraz zgodne z budżetem realizowanie robót,

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność i uczciwość.

  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej

  • umiejętność analitycznego i przyszłościowego myślenia.

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie,

·       atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności,

·       ciekawą i odpowiedzialną pracę,

·       możliwości rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń,

·       pracę w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 866535170