2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Mielec
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik budowy

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Bud-Pis z siedzibą w Mielcu, specjalizująca się w generalny wykonawstwie obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, budownictwie mieszkaniowym poszukuję pracowników na stanowiska:

Kierownika budowy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe budowlane

 - uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem,

 - samodzielność i umiejętność organizacji pracy

- nadzór i koordynacja procesu formalnego oraz budowlanego na terenie budowy;

- doświadczenie na podobnym stanowisku

 - biegła znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;

 - duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

 - czynnego prawa jazdy,

Zakres obowiązków

- kierowanie budową zgodnie z obowiązującymi przepisami i wiedzą techniczną,

- składanie zamówień materiałowych,

- składanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane,

- kontrola terminowości i jakości wykonywanych robót,

 - prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo – materiałowej,

 - nadzór nad robotami wykonywanymi przez pracowników własnych i podwykonawców,

- kontrola ilości robót wykonywanych przez pracowników własnych i podwykonawców,

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Możliwość rozwoju zawodowego oraz pozyskiwania nowych umiejętności,

·        Niezbędne narzędzia pracy,

·        Bardzo dobrą atmosferę w pracy,

Stawka wynagrodzenia do uzgodnienia

Kontakt telefoniczny 17 583 85 02

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: m.juzba(malpa)budpis.pl,k.majerska(małpa)budpis.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym

dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z

ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,

poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 674037132