2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Jędrzejów
Dodane 10 maja 2024

Kierownik budowy

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma zatrudni pracownika na stanowisko Kierownik Budowy.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja prac budowlanych

  • Dotrzymanie harmonogramu prac, terminową realizację oraz rozliczenie i wynik finansowy prowadzonej inwestycji

  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy, zabezpieczenie p. poż. oraz zapewnienie właściwych warunków socjalnych na placach budów

  • Nadzór i kontrola nad realizowaną budową w zakresie technicznym oraz wdrożenie nowoczesnych technologii w tym procesie

  • Nadzór nad jakością robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – magister inżynier budownictwa

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno –budowlanej lub innych branż

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym minimum 5 lat

  • Dobra znajomość MS Office, Auto CAD i programów kosztorysowych

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz koordynowania ich pracy

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód

 OFERUJEMY:

-   Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

·       Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

·        Bardzo dobrą atmosferę w pracy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie.

 W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie stosownej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 917379212