2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Wrzeszcz
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik - Brygadzista - Powłoki Lakiernicze

Wynagrodzenie

21 000 - 26 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Brygadzista Powłoki Lakiernicze na części obrabiane o masie do 100 ton

Północny region Niemiec Niedersachsen

Zacznij jak najszybciej - stała pozycja

Wynagrodzenie + 5000 euro miesięcznie + świadczenia

Wniesiesz wiedzę i doświadczenie w zakresie piaskowania/metalizacji/gruntowania i powlekania dużych części odlewanych. Rozumiesz wszystko, co dotyczy przewodzenia i kierowania swoimi kolegami ze stałym, twardym, ale uczciwym przywództwem. Innymi słowy, wiesz czego chcesz i jak sprawić, by wszyscy wokół ciebie osiągali najlepsze wyniki. Ważne jest, abyś miał i był otwarty na elastyczne, pozytywne nastawienie oraz by przewodzić w odniesieniu do różnych kultur. Nasza firma obsługuje rynek morskiej energetyki wiatrowej i łącznie z naszymi fabrykami zatrudnia około 175 pracowników.

Mówisz biegle po angielsku (niemiecki będzie dodatkowym atutem).

Wymagamy znajomości Microsoft Office, a zwłaszcza Excel.

Twoje codzienne zadania w pracy.

1. Zapewnij ogólnie wysoki poziom bezpieczeństwa w lakierni.

2. Kierowanie zespołem od 20 do 30 osób na hali produkcyjnej

3. Codzienne planowanie siły roboczej.

4. Uczestniczyć w spotkaniach z klientami.

5. Zapewnij najwyższej klasy planowanie komponentów i zasobów pracy.

6. Upewnij się, że wymagania klienta są zgodne ze specyfikacjami.

7. Zapewnij najlepszy w swojej klasie stosunek jakości do wydajności.

8. Upewnij się, że dzienne i miesięczne KPI są spełniane.

9. Upewnij się, że pracujemy zgodnie z zewnętrznymi i wewnętrznymi wytycznymi (normy ISO itp.)

10. Przejmij odpowiedzialność za optymalizacje i ulepszenia.

Po 6 miesiącach oczekujemy, że wnioskodawca osiedli się w promieniu maksymalnie 50 km od lakierni.

Pomagamy ze znalezieniem zakwaterowania.

Pierwszy miesiąc będziesz zakwaterowany w Hotelu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu:

+49 174 2999501

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 906373133