2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierownik Baru / Head Barman

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Całoroczny lokal w Sopocie poszukuje do stałej współpracy osobę z doświadczeniem na stanowisku HEAD BARMANA / KIEROWNIKA BARU.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu i zależy Ci na długotrwałej współpracy - koniecznie się odezwij!

Wymagania:

skrupulatność

zaangażowanie

komunikatywność

odpowiedzialność

brak nałogów

mile widziane prawo jazdy

Obowiązki:

rekrutacja zespołu, szkolenie oraz nadzór nad pracą barmanów i baristów, sporządzanie grafików

przygotowanie jednolitych receptur i sposobów serwowania poszczególnych pozycji w karcie

przygotowanie grafików sprzątania i ich koordynacja

koordynacja i rozliczanie sprzedaży baru i rollbaru

odpowiedzialność za bar, analiza remanentów sporządzanych przez zewnętrzną firmę

przygotowywanie części syropów i nalewek w/g ustalonych lub własnych receptur

współtworzenie karty menu i dwutygodniowych wkładek

nadzór nad urządzeniami i sprzętem barowym, dbanie o właściwe użytkowanie oraz terminowy serwis i naprawy,

przygotowanie procedur właściwego wykorzystania i użytkowania urządzeń

przygotowywanie zamówień na wszystkie sekcje barowe i ich nadzór

przygotowanie eventów od strony barowej: alkohol, szkło, obsługa

obsługa Gości restauracji (przygotowanie drinków, kaw i innych napojów)

Oferujemy:

stawkę 35-38 zł na rękę za godzinę

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 744900690