2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursynów
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik administracji przychodni NFZ

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Grupa Medyczna Vertimed+ na warszawskich Kabatach rekrutuje na stanowisko kierownika administracji przychodni NFZ.

Opis stanowiska:

• Zarządzanie procesami HR -rekrutacja/onbording/kierowanie rozwojem karier/offbording • Opracowanie strategii personalnej organizacji• Zapewnienie wysokiej jakości usług w oparciu o procedury i nowelizacje• Zapezpieczenie dostępności do usług medycznych dla pacjentów-grafiki/zastępstwa• Sprawowanie kontroli nad wykonaniem i rozliczeniem kontraktów NFZ • Rozwój usług• Nadzór nad obszarwm administracyjnym przychodni • Przygotowywanie zamówień i dbanie o  ciągłość i komfort pracy w klinice

Wymagania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym• Znajomość branży medycznej -NFZ/komercja• Orientacja na wynik• Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie• Rozwinięte kompetencje komunikacyjne

Co oferujemy:

• Rozwój kompetencji liderskich w stabilnej firmie• Kulture pracy opartą na otwartej komunikacji• Zatrudnienie w oparciu o UoP/B2B• Indywidualne podejście do potrzeb współpracowników• Dostęp do szkoleń i kursów• Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny• Pracę w organizacji, w której misją jest tworzenie miejsca,w którym pacjenci są ważni

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 915242767