2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowniczka Recepcji - od zaraz !

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy kierowniczki recepcji do zarządzania recepcją hotelową w samym sercu Wrocławia.

Zatrudnimy kierownika oraz recepcjonistę na pełny etat lub 3/4 etatu.

OFERUJEMY :

  • grafik - praca w tygodniu w godzinach porannych / popołudniowych /

  • pracę w zgranym zespole - którym zarządzać będziesz samodzielnie

  • umowe zlecenie,

  • możliwość rozwoju/awansu

  • płatne szkolenia w naszych hotelach wdrażające od poziomu recepcji (ok. 2 miesiące)

  • prowizje od wynajmu pokoi / zatrudnienia / przeprowadzonych szkoleń

  • możliwość poznania systemów hotelowych oraz rezerwacyjnych

WYMAGANIA :

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

doświadczenie w zarządzaniu - min. podstawowe

komunikatywność

dyspozycyjność 1 weekendy w miesiącu

dobra organizacja czasu

OBOWIĄZKI :

  • obsługa telefoniczna/mailowa/bezpośrednia gości hotelowych,

  • wystawianie faktur

  • przyjmowania/zakładanie rezerwacji

  • rozliczanie recepcjonistów, pokojowych

  • układanie grafików recepcji

  • rekrutacja pracowników

  • sprawdzanie raportów płatności - pilnowanie porządku w dokumentacji

Zapraszamy nie studentów, studentów zaocznych.

. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 910604041