2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Krzyki
Dodane 15 kwietnia 2024

KIEROWCY C+E Podwójna obsada

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

KIEROWCY C+E Podwójna obsada PRACA OD ZARAZ

Opis stanowiska:

Praca wyłącznie dla podwójnych obsad

Zapewnienie terminowej dostawy towarów

Obsługa aplikacji Amazon

Dostępne różne opcje grafiku: 2/1,3/1

Starty ciągnikami z bazy jak i wymiany kierowców busami do 4 godzin do ciągnika na terenie PL i CZ

Oferujemy:

Stabilne wynagrodzenie: 400 zł za dzień pracy. zgodne z pakietem mobilności

Nowe pojazdy (wszystkie samochody młodsze niż 2 lata)

Wsparcie 24/7 ze strony doświadczonych spedytorów

Praca zgodna z normami dotyczącymi czasu pracy kierowców

Parking dla samochodów prywatnych na terenie firmy

Wymagania:

Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E, karty kierowcy oraz kodu 95

Minimum 6 miesięcy doświadczenia w transporcie międzynarodowym w krajach UE

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Zachowanie warunków ekonomicznej jazdy oraz utrzymanie pojazdu w należytym porządku

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem: 53*****02, 66*****50, 53*****25

Godziny kontaktu: Poniedziałek-Piątek, 06:00-19:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 901541705