2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdynia
  6. Kierowca - Wielki Kack
Dodane 21 maja 2024

Kierowców kat. C - Letnie Utrzymanie Dróg - Zamiatarki

Wynagrodzenie

6 200 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański spółka jawna zatrudni pracowników do pracy na stanowisku:

Kierowca C - letnie utrzymania dróg - operator zamiatarki.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia.

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie pojazdu typu zamiatarka uliczna

• Dbałość o sprzęt i jego zabezpieczanie po zakończonej pracy

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. C

• Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej, sumienność

• Znajomość topografii Gdańska i Gdyni

• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

• Mile widziane prawo jazdy kat. C + E

• Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

• Pensja zawsze na czas

• Dofinansowanie do wypoczynku oraz dzieci

• Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową, więcej informacji pod nr telefonu 60*******98

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 887852316