2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdynia
  6. Sprzątanie - Wielki Kack
Dodane 21 maja 2024

Kierowców kat. B - Letnie Utrzymanie Dróg - Pracownicy fizyczni

Wynagrodzenie

6 100 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański spółka jawna zatrudni pracowników do pracy na stanowisku:

Kierowca B - letnie utrzymania dróg - pracownicy fizyczni.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia.

Zakres obowiązków:

• Oczyszczanie zatok postojowych, miejsc postojowych, przejść dla pieszych i innych

• Opróżnianie koszy ulicznych

• Koszenie infrastruktury miejskiej

• Dbałość o sprzęt i jego zabezpieczanie po zakończonej pracy

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B

• Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej, sumienność

• Znajomość topografii Gdańska i Gdyni

• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

• Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

• Pensja zawsze na czas

• Dofinansowanie do wypoczynku oraz dzieci

• Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową, więcej informacji pod nr telefonu 60*******98

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 919852635