2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Kołobrzeg
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowce C+E zatrudni Amberline sp. z o.o.

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Amberline Sp. z o.o. w Kołobrzegu - producent okien i drzwi z pcv i aluminium zatrudni pracownika na stanowisko kierowca. Miejsce pracy Polska , Niemcy, Szwecja, Francja, Belgia, Włochy.

Zakres obowiązków :

  • załadunek, rozładunek towaru lub nadzór nad tymi czynnościami,

  • transport towaru do określonego miejsca wg wyznaczonej trasy,

  • pilnowanie dokumentacji,

  • dbanie o stan techniczny samochodu oraz czystość,

  • dbanie o bezpieczeństwo towaru, samochodu,

  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Wymagania :

  • prawo jazdy kat C+E,

  • badania psychologiczne,

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej,

  • karta kierowcy,

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,

  • doświadczenie.

 Oferujemy :

- atrakcyjne wynagrodzenie (do wynegocjowania w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)

-praca od poniedziałku do piątku

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amberline sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

 Administratorem danych jest AMBERLINE sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. K. Kolumba 20. Dane gromadzimy dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , lecz niezbędne w uczestniczeniu w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 644973328