2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Sołacz
Dodane 17 kwietnia 2024

kierowca/zaopatrzeniowiec

Wynagrodzenie

4 245 - 4 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Sołacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma cateringowa z 20 letnim doświadczeniem, poszukuje pracownika do obsługi imprez cateringowych.

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B

-badania nosicielstwo

Zakres obowiązków:

- prowadzenie samochodu w takim zakresie, na jaki pozwala to posiadana kategoria prawa jazdy

- dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu

- dokonywanie zakupów, odbiór zamówionych towarów, załadunek i wyładunek towarów spożywczych

- dostawa zamówionych dań i sprzętów

- przygotowanie do transportu, załadunek oraz transport sprzętów używanych na przyjęcia i imprezy

- obsługa kelnerska

- praca w tygodniu oraz weekendy

- nienormowany czas pracy

 Oferty wraz z CV proszę kierować za pośrednictwem portalu OLX z klauzulą zgody o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Sołacz
ID: 805535899