2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Świętokrzyskie
  5. Kierowca - Kielce
Dodane 20 maja 2024

kierowca z własnym samochodem

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Rozpoznawalna i istniejąca od wielu lat w Polsce sieć Nova Sushi zatrudni Kierowcę z własnym samochodem, który będzie rozwoził zestawy sushi do klientów na terenie KIELC.

ZADANIA:

  • Rozwożenie zestawów sushi do klientów na terenie miasta KIELCE

  • Pomoc w pakowaniu zestawów na dowóz

  • Znajomość obsługi terminala płatniczego

OCZEKIWANIA:

  • Własne auto osobowe- warunek konieczny!

  • Znajomość topografii miasta Kielce bądź posiadanie dobrej aplikacji z mapą

  • Miła aparycja i kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz rozliczanie kosztów paliwa wg tzw. kilometrówki

  • Pracę zmianową

  • Elastyczny grafik

  • Posiłki pracownicze

Jeżeli chcesz zostać Kierowcą naszego Baru Sushi, to zaprosimy Cię na kawę, porozmawiamy i omówimy szczegóły.

*zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

** prosimy o załączenie w CV klauzuli "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 888231635