2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca z kat C

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma ARS-3 Sp. z o.o. Sp. k., działająca w branży budowlanej od 2002 r, o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca na terenie całego kraju zatrudni:

Kierowcę z prawem jazdy kat C

Zakres obowiązków :

- dostarczanie towaru do klientów,

- dostawy pomiędzy oddziałami,

- nadzorowanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczanie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem i zniszczeniem,

- sprawdzanie zgodności przygotowanych do wywozu towarów z dokumentami,

- współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy,

 - dbanie o porządek oraz powierzone mienie.

Wymagamy :

- prawa jazdy kat. C,

- karty kierowcy,

- umiejętności pracy w zespole,

- dobrej organizacji pracy, sumienności, uczciwości,

- uprawnienia na wózek widłowy - będą dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

- umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- stabilną pracę w zespole,

- odpowiednie wynagrodzenie,

- szkolenie umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków,

- możliwość posiadania Karty Multisport.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ars-3 Sp. z o.o. Sp.k., 25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 201 o/Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko kierowca przez czas prowadzenia rekrutacji." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje prosimy składać tylko mailowo.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 707904759