2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca z kat.B/Kostrzyn nad Odrą/Poznań/Gorzów Wlkp/Zielona Góra [M]

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Piekarnia "Bagietka" zatrudni KIEROWCĘ [M] z kat. B

Oferujemy możliwość powrotu samochodem firmowym do miejsca zamieszkania.

Firma ma swoją siedzibę w Kostrzynie nad Odrą.

PRACA W PORZE NOCNEJ.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,

  • umowę o pracę na pełen etat poprzedzoną okresem próbnym,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • współfinansowanie karty Multisport.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B (mile widziana dodatkowo kat. C),

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoka kultura osobista,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • książeczka sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do jej wyrobienia.

Zadania w Twojej pracy:

  • dostarczanie towaru do sklepów firmowych oraz klientów,

  • dbałość o powierzone mienie,

  • wypełnianie dokumentacji transportowej.

UWAGA !! WARUNKIEM KONIECZNYM JEST PRZESŁANIE ZAŁĄCZNIKA Z CV ZA POŚREDNICTWEM OLX LUB BEZPOŚREDNIO NA ADRES MAILOWY: O.KRZYWDA[at]BAGIETKA.COM.PL

Informuję, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji w firmie BAGIETKA Marek Jackowski, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 861528453