2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Letnica
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca - wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Sieciowa wypożyczalnia samochodów Inter Fleet poszukuje do oddziału w Gdańsku kandydata na stanowisko:

Kierowca

Jeśli jesteś osobą, która:

- mieszka na terenie Gdańska

- interesuje się branżą motoryzacyjną

- posiada prawo jazdy kategorii B od minimum 2 lat

- lubi pracę w zespole i posiada doświadczenie w obsłudze klienta

- jest dyspozycyjna i odpowiedzialna

- sprawnie obsługuje komputer i programy pakietu MS Office

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów

- realizacja podstawień i odbiorów

- przygotowanie samochodów do wynajmu i dbanie o stan techniczny floty

- przygotowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami

- relokacje pojazdów pomiędzy oddziałami

Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

- atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do osiąganych wyników

- szkolenia i przygotowanie merytoryczne z zakresu wynajmu i obsługi klienta

- możliwość rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem poprzez formularz zgłoszeniowy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 810161863