2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Jawornik
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca Wypożyczalni

Lokalizacja

Jawornik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dynacars Sp z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca w branży Rent a Car od 2010 roku. Specjalizujemy się w wynajmie samochodów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Obecnie rozwijamy projekt Abonament Auto - abonamentauto.pl.

Obowiązki:

  • Transport, przekazanie oraz odbiór samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. do i od Klientów,

  • Kontakt z klientami,

  • Odpowiedzialność za dokumentację (umowy, protokoły, zdjęcia) oraz zapewnienie prawidłowego przepływu tych dokumentów,

  • Dbałość o powierzony samochód,

  • Obszar pracy: Jawornik/Myślenice, okolice oraz podstawienia/zwroty na terenie całego kraju,

 Wymagania:

  • Osoby z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu - prawo jazdy kat. B (min. rok),

  • Ukończone 21 lat,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • Osoby z zaświadczeniem o niekaralności oraz wykroczeniach w ruchu drogowym,

  • Kultura osobista,

 Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy – możliwość pogodzenia pracy ze studiami oraz innymi zajęciami,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość awansu,

Oczekiwane dokumenty: CV.

Lokalizacja

Jawornik,

Małopolskie

Małopolskie, Jawornik
ID: 823721321