2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Bystrzyca Kłodzka
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca wózka jezdniowego

Lokalizacja

Bystrzyca Kłodzka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy obecnie do firmy Mondi w Bystrzycy Kłodzkiej kierowcy wózka jezdniowego.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity (opieka medyczna, posiłki dla pracowników, ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę)

Twoje zadania:

•Załadunek i rozładunek dostawy zgodnie z dokumentacją

•Wprowadzanie danych do systemu poprzez skanowanie palet

•Składowanie wyrobów na magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadami

•Dbałość o stan techniczny wózka, raportowanie stanu technicznego wózka

Twój profil:

•Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość

•Systematyczność i konsekwencja w działaniu

•Umiejętność pracy w zespole

•Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu

•Dbanie o stanowisko pracy

•Przestrzeganie standardów BHP /procedur/regulaminów/instrukcji

•Uprawnienia UDT

Lokalizacja

Bystrzyca Kłodzka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bystrzyca Kłodzka
ID: 910250923