2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Kierowca w Piekarni, umowa o pracę, od 6000 zł brutto, 04-12 i 09-17

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Piekarnia-Cukiernia poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: ul. Malownicza 33 (dzielnica Włochy)

Opis stanowiska

  • Dostarczanie towaru do sklepów firmowych i klientów zewnętrznych

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Dbanie o czystość powierzonego pojazdu

  • Praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany w godzinach:

    04.00 rano do 12.00 + sobota 04.00 rano do 11.00

    i od 09.00-17.00 + sobota 04.00 rano do 11.00

Oczekujemy:

  • Czynne Prawo Jazdy Kat. B

  • orzeczenie lekarza medycyny pracy do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

Proponujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie od 6000 zł brutto

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 886445268