2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Winnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca w Dziale Skupu Mleka

Lokalizacja

Winnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Lactalis to największa grupa mleczarska na świecie. Firma rodzinna założona w 1933 r. we Francji. Wysoka jakość, wyjątkowy smak produktów, rozpoznawalność światowych marek President i Galbani to elementy, które najbardziej wyróżniają Grupę Lactalis.

Do Zakładu Produkcyjnego Winnica Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca

praca zmianowa

(miejsce pracy: terytorium woj. podlaskiego, woj. warmińsko-mazurskiego, woj. kujawsko-pomorskiego, woj. łódzkiego, woj. mazowieckiego, woj. wielkopolskiego)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

·     wykonanie codziennej obsługi pojazdu samochodowego (cysterna) zgodnie z instrukcją zakładową

·     weryfikacja i przygotowanie do pracy aparatury kontrolno-pomiarowej służącej do odbioru mleka od dostawców

·     załadunek i rozładunek mleka, pobranie próbek, prowadzenie dokumentacji zdawczo-odbiorczej, doręczanie producentom mleka cenników mleka i korespondencji związanej z odbiorem mleka

·     utrzymywanie pojazdu w czystości i sprawności technicznej

NASZE OCZEKIWANIA:

·      mile widziane wykształcenie średnie - preferowane techniczne

·      mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·      prawo jazdy kat. C + E

·      świadectwo kwalifikacji + karta kierowcy

·      rzetelność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, uczciwość

·      książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

·      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·      ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie

·      przyjazne środowisko pracy

·      atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną

 ·      dofinansowanie do wypoczynku

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom

dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Zasobów Ludzkich pod numerem +48 538 637 075.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lactalis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe możemy przekazywać spółkom z naszej Grupy. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod wyżej wymienionym adresem.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne:

(a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);

(b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);

(c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 3 miesiące od zakończenia publikacji ogłoszenia.

Twoje dane osobowe możemy przekazywać spółkom z naszej Grupy, możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

Lokalizacja

Winnica,

Mazowieckie

Mazowieckie, Winnica
ID: 684497183