2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Czerwonak
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca w Czerwonaku

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czerwonak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

Dostawa i odbiór toalet przenośnych od klientów w obrębie do 100 km,

Serwisowanie toalet przenośnych,

Prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług i dokumentacji kierowcy,

Kierowanie pojazdem specjalnym asenizacyjnym przeznaczonym do serwisu toalet przenośnych,

Dbałość o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania:

Posiadania prawa jazdy kat. C lub C+E oraz doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy,

Znajomości topografii województwa,

Systematyczności, skrupulatności i dokładności,

To oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od ponad 25 lat!,

Zatrudnienie oparte na UOP (kat. C, CE),

Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego zaangażowania (zadaniowy czas pracy),

Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy,

Dogodne warunki pracy w nowej flocie samochodów (Mercedes, Ford),

Samochód przydzielany jednemu pracownikowi (utrzymanie samochodu w czystości, jako jeden z premiowanych elementów wynagrodzenia),

Posiadamy oddziały w całej Polsce, kierujemy się zdrowymi zasadami, dbałością o pracownika, oraz stawiamy na współpracę oraz dobre relacje,

Pracę w granicach oddziału, codziennie w domu.

Lokalizacja

Czerwonak,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerwonak
ID: 909146049