2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Chojnice
Zakłady Mięsne Skiba S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca transportu żywca wieprzowego

Wynagrodzenie

7 500 - 8 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Szukamy osób na stanowisko: Kierowca transportu żywca wieprzowego

Praca wykonywana będzie w godzinach nocnych, również w niedziele.

Praca przy pomocy ciągników siodłowych z naczepami i pojazdów typu solo.

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek zwierząt,

  • kontrola żywca pod względem ilościowym,

  • przygotowanie/uzupełnianie dokumentacji związanej z transportem,

  • przestrzeganie czasu pracy kierowców zgodnie z rozporządzeniem 561 WE (czasy jazdy, przerw i odpoczynków),

  • rozliczanie się z czasu pracy kierowcy,

  • udział szkoleniach rozwojowych dla pracowników.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E,

  • prawo jazdy w aktualnym kodem 95,

  • licencja na transport żywych zwierząt dla kierowcy/konwojenta,

  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego,

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne o braku przeciwskazań do wykonywania pracy jako kierowca,

  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • karty sportowe,

  • dofinansowania do wypoczynku,

  • dofinansowania na święta

  • nieoprocentowane pożyczki w ramach PKZP.

Dołącz do nas.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 854219959