2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Swoszowice
Dodane 12 czerwca 2024

Kierowca - transport i logistyka

Wynagrodzenie

28 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Witam,

Poszukujemy kierowcy do prowadzenia pojazdów do 3,5t. Zależy nam na osobie zorganizowanej, która oprócz transportu zajmie się również sprawami organizacyjnymi dotyczącymi sprzętu budowlanego i samochodami (np. umawianie przeglądów, serwisów itp.)

Główne zadania:

  • odbiór ze sklepów lub magazynu i dostarczanie na budowę materiałów i sprzętu;

  • dbanie o porządek w magazynie i samochodach;

  • nadzór nad sprzętem oraz prowadzenie jego ewidencji;

  • nadzór nad stanem pojazdów firmowych;

  • prowadzenie w Excelu ewidencji sprzętu i samochodów;

  • organizacja pracy własnej;

Oferujemy stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, sprzęt służbowy oraz duże możliwości rozwoju.

Wymagane: komunikatywność, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, prawo jazdy kategorii B oraz znajomość obsługi komputera,

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 920183550