2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Elbląg
Kierownik
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca / Techniczny

Wynagrodzenie

3 250 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma SERWISTOALET.PL poszukuje ambitnego i odpowiedzialnego kierowcy pomocnika technicznego dołączającego do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, lubiącą pracę w dynamicznym środowisku oraz posiadasz umiejętności techniczne, ta oferta może być dla Ciebie idealna!

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi technicznych

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w elastycznym grafiku

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych zadań zgodnie z planem

  • Pomoc w obsłudze narzędzi oraz sprzętu technicznego

  • Wsparcie techniczne podczas wykonywania zadań

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i narzędzi

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę i rozliczenie zawsze na czas

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę współpracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 73*****35. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja: Kierowca pomocnik techniczny".

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 908907723