2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Jeżyce
Mariusz
Dodane Dzisiaj o 12:35

Kierowca Taxi Uber/Bolt/Freenow Nowe Auta Toyota Corolla Hybrid Poznań

Wynagrodzenie

1 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyRekrutacja online

KIEROWCA TAXI - Uber/Bolt/Freenow - Nowe samochody Toyota Corolla Hybrid  POZNAŃ

Pracuj jako Kierowca Taxi w Poznaniu dla Legra Taxi. (Uber, Bolt, FreeNow)

Jeżdżąc z nami pracujesz na swoją przyszłość. Oferujemy w pełni wyposażone nowe samochody Toyota Corolla Hybrid z instalacją LPG. Opony klasy premium i auta serwisowanie w autoryzowanych salonach. Zyskami dzielimy się sprawiedliwie w oparciu o zaangażowanie kierowcy. Wszystkie koszty związane z pojazdem (paliwo, ubezpieczenie, serwis, myjnia, opony itp.) są po naszej stronie

Obowiązki

  • Dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

  • Utrzymanie czystości pojazdu

  • Dyspozycyjność

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B od minimum roku

  • Zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni

  • Badania medycyny pracy i psychotesty

  • Zdjęcie 35x45mm jak do paszportu

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy

  • Nowe auta prosto z salonu (automatyczna skrzynia) we wszystkich kategoriach Uber/Bolt/FreeNow

  • Terminowe wypłaty

  • Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie

  • Całodobowe wsparcie zaangażowanej kadry

  • Szkolenie z aplikacji

  • Grafik online (tygodniowy)

  • Wszelkie opłaty eksploatacyjne (opony, paliwo, serwis, myjnia) po naszej stronie

Każdy samochód posiada

  • Pełne oznakowanie Taxi

  • Ładowarkę

  • Kartę paliwową

  • Wypis z licencji

  • Uchwyt na telefon

Kontakt 888_123_333

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 810452537