2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Bronowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca Taxi prowizja do 50% UBER/BOLT/ Toyota corolla automat 2024r

Wynagrodzenie

3 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

DIM CARS - partner UBER, BOLT, FreeNow w Krakowie poszukuje kierowców.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem , posiadamy licencje na ościenne gminy Krakowa co pozwala zwiększyć twoje zarobki .

Oferujemy możliwość pracy na SAMOCHODACH FLOTOWYCH z roku 2023/2024 marki TOYOTA COROLLA , TOYOTA C-HR z automatyczną skrzynią biegów

Zacznij pracę w ciągu 24H !

Grafik ustalany zawsze pod Ciebie - co daje możliwość traktowania tej pracy jako głównej bądź dodatkowej !

Poszukujemy zarówno studentów, osób poniżej, jak i powyżej 26 roku życia! Wiek i doświadczenie nie mają znaczenia. Wszystkiego Cię nauczymy!

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości pojazdu

  • dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

  • bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu

Nasze wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności

  • aktualne badania lekarskiego oraz psychologiczne (pomożemy w realizacji )

  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zyski dla kierowcy do 50% od obrotu

  • samochód flotowy (Toyota C-HR, Toyota Corolla )

  • wypłata co czwartek , zawsze terminowo bez opóźnień, napiwki 100% dla Ciebie

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • pokrywamy koszty eksploatacji pojazdów (paliwo, myjnia, odkurzacz)

  • praca zmianowa , system 12H

  • grafik ustalany co tydzień zgodnie z Twoją dyspozycja

  • rozpoczynasz i kończysz pracy pod swoim domem

  • karty paliwowe na stacjach Circle K z rabatami na paliwo

  • wsparcie koordynatora floty 24H/7

Zapewniamy podstawowe szkolenie z aplikacji mobilnych.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu.

Michał 797_583_101

Dominik 667_486_989

Biuro: ul. Nazaretańska 71 Kraków

Strona internetowa :

dim-cars.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 898552911