2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Płock
Dodane 13 czerwca 2024

Kierowca Taxi kat. B

Wynagrodzenie

3 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyRekrutacja online

EASY RIDE sp. z o.o., działająca pod patronatem NATVIOL – jednego z największych partnerów flotowych, poszukuje osób do pracy jako kierowca TAXI (UBER/BOLT/FREENOW).

UWAGA! Firma Bolt rozpoczyna funkcjonowanie w Płocku, na początek oferuje gwarantowane min. 400 PLN za 8 godzin czasu zalogowania w aplikacji!

Twój zakres obowiązków:

Kierowanie pojazdem i przewożenie pasażerów na aplikacjach mobilnych ( Bolt/ Uber/ Freenow samochodem osobowym.

Zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi klientów.

Przyjmowanie zleceń z aplikacji.

Nasze wymagania:

Prawo jazdy kat. B co najmniej pół roku.

Zaświadczenie o niekaralności.

Badania lekarskie i psychologiczne.

Dyspozycyjność.

To oferujemy:

Wynajem samochodu na wyłączność w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepsze samochody do pracy na taxi m.in. nowe hybrydowe Toyoty wyposażone w instalacje LPG (Toyota Corolla, Yaris, Yaris Cross, CH-R), w pełni ubezpieczone (z Assistance), uzbrojone I przygotowane do pracy jako TAXI.

Auto zastępcze (w razie kolizji/awarii).

Wypis z licencji TAXI oraz identyfikator kierowcy od początku zatrudnienia.

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Wypłatę wynagrodzenia raz w tygodniu.

Bonusy i napiwki.

Atrakcyjne premie za regularność i efektywność.

Pełne przeszkolenie z aplikacji.

Wsparcie 24/7 w awaryjnych sytuacjach.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: 786_663_528

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 920402423