2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Ekoenergetyka Polska SA
Dodane 03 maja 2024

Kierowca taxi Evity

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

EVITY – Twój prestiżowy dojazd do celu

EVITY wprowadza do Polskich miast w 100% elektryczne taksówki. Dzięki elektrycznej flocie ograniczamy szkodliwą emisję CO2 w miastach. EVITY świadczy usługi na najwyższym poziomie za sprawą profesjonalnej obsługi. Każdy nasz samochód jest wyposażony w fotelik dziecięcy, aby dzieci mogły również bezpiecznie podróżować.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnym modelu biznesowym – taxi EV! Już dziś dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów na najwyższym poziomie według standardów panujących w firmie;

  • dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego samochodu elektrycznego;

  • rozliczanie kursów i raportowanie do przełożonego;

  • cykliczne ładowanie pojazdów według ustalonego harmonogramu.

Profil Kandydata:

  • 3 lata czynne prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do pracy w oparciu o umowę prowizyjną;

  • mile widziane doświadczenie w przewozie osób;

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych;

  • zaświadczenie o niekaralności.

KLAUZULA INFORMACYJNA

  • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest EVITY Sp. z o.o., ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 7A, 66-002 Zielona Góra, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000809057, o kapitale zakładowym 50 000,00 złotych wpłacony w całości, NIP: 72*****051, REGON: 384634170.

  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych można uzyskać pod adresem hratevity.com.pl .

  • Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), czyli zgody na przetwarzanie danych oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), w związku z art. 22¹ § 1 Kodeksu Pracy.

  • Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

  • W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 3 lat od momentu udzielenia zgody.

  • Dostęp do danych osobowych kandydatów mogą mieć: osoby upoważnione przez Administratora; podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych (podmioty przetwarzające) na podstawie zawartych umów m.in. firmy księgowo-kadrowe, kancelarie prawne, firmy świadczące usługi IT, firmy doradcze; podmioty, którym Administrator zobowiązany jest udostępniać dane na podstawie przepisów prawa.

  • Może Pan/Pani skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  • Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

  • Przysługuje Panu/Pani prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 871756553