2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Oliwa
Select
Dodane 12 czerwca 2024

kierowca TAXI - BOLT / UBER / FREE NOW

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się partnerów BOLT / UBER / FREE NOW ze względu na to, jakie mamy podejście do ludzi i biznesu. Szukamy osób, które chcą jeździć z klientami za dobre pieniądze. Wsiadasz, jeździsz i zarabiasz. Posiadamy licencje na Gdańsk, Gdynię i Sopot.

KIEROWCA BOLT / UBER / FREE NOW - NASZ SAMOCHÓD WYNAJEM:

650 ZŁ/TYDZIEŃ SKODA FABIA

750 ZŁ/ TYDZIEŃ TOYOTA YARIS (promocja! pierwszy miesiąc wynajmu 700 zł/tydzień)

850 ZŁ/ TYDZIEŃ TOYOTA COROLLA

900 ZŁ/ TYDZIEŃ TOYOTA YARIS CROSS

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (minimum rok),

  • Ważny dowód osobisty,

  • Zaświadczenie o niekaralności,

  • Badania lekarskie i psychologiczne na kierowcę taxi,

  • Umiejętność komunikacji z pasażerami oraz sumienność,

  • Interesują nas tylko kandydaci chcący jeździć minimum 5 dni w tygodniu.

Obowiązki:

  • Odbywanie kursów z klientami BOLT / UBER / FREE NOW

  • obsługa aplikacji,

  • dbanie o powierzony samochód służbowy.

(Przykładowe warunki współpracy: umowa zlecenie, rozliczenie aplikacji w cenie najmu samochodu, wynajem naszego auta 650 zł/tydzień (Skoda Fabia). Kaucja zwrotna 650 zł. Jeśli dostarczysz nam faktury oddamy Ci 50% kwoty podatku VAT z paliwa.)

Select Sp. z o. o.

www.selectgda.pl

Tel. 51*******31

*якщо ви володієте українською, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером:

72*******56

57*******30

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 761170619