2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Przymorze Małe
Dodane 19 kwietnia 2024

KIEROWCA TAXI - bez wynajmu auta - pełny etat, 3/4 lub weekendy

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

NIE MUSISZ WYNAJMOWAĆ ANI NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO SAMOCHODU Jeździcie na naszych autach w ramach zatrudnienia (bez wynajmu), jest też karta paliwowa.

KIEROWCA TAXI - Uber/Bolt/Freenow - Trójmiasto

Szkolimy od podstaw - nie wymagamy doświadczenia.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia jako kierowca/kierowczyni TAXI na podstawie umowy zlecenia lub umowy o współpracy to dobrze trafiłeś/aś.

Szukamy 4 osób do pracy zmianowej na pełny etat oraz

4 osób do pracy dodatkowej/weekdowej. (grafik do ustalenia).

PROSZĘ DOPISAĆ SWOJĄ DYSPOZYCYJNOŚĆ - pełny etat lub 3/4 etatu lub weekendy.

Obowiązki

Dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

Utrzymanie czystości pojazdu

Dyspozycyjność

Wymagania

Prawo jazdy kat. B

Zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni

Badania medycyny pracy i psychotesty (koszt pokrywa pracoawca)

Zdjęcie 35x45mm jak do paszportu

Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy

Pracę na aplikacjach Uber/Bolt/FreeNow

Terminowe wypłaty

Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie lub o współpracy

Wsparcie kadry zarządzającej

Szkolenie z aplikacji

Elastyczny grafik

Wszelkie opłaty eksploatacyjne

Ubezpieczenie OC/AC i pełny assistance

Samochód posiada

Pełne oznakowanie Taxi

Ładowarkę

Kartę paliwową

Uchwyt na telefon

50% prowizji (netto studenci / brutto bez statusu)+ bonusy, premie itd.

Proszę o przesyłanie zgłoszeń najlepiej przez OLX lub SMS, ew. telefon w godz. 9-18

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 908996526