2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Szofer Rodziny - AKTUALNA OFERTA (poszukiwany były mundurowy)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

OFERTA JEST AKTUALNA, po ilości zgłoszeń zmieniamy opis oferty, rekrutujemy cały czerwiec.

NAJBARDZIEJ POŻĄDANY PROFIL KANDYDATA TO EMERYTOWANY MUNDUROWY LUB OSOBA, KTÓRA PRACOWAŁA NA PODOBNYM STANOWISKU, PROSZĘ TAKIE OSOBY O zawarcie tej informacji w smsie.

Poszukujemy odpowiedzialnej, godnej zaufania i zaradnej osoby na stanowisko prywatnego szofera. Ze względu na charakter pracy (wkładanie walizek do samochodu, montaż fotelików dla dzieci, jazdę z dziećmi) widzimy na tym stanowisku mężczyznę w wieku 40-55 lat.

Wymagania:

  • OBYWATEL POSKI, proszę mnie zrozumieć od 5 dni dostaję telefony z pogruszkami od Panów z Ukrainy. Dlatego nie odbieram od nieznajomych, proszę o kontakt sms.

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Bezpieczny i ostrożny styl jazdy

  • Dobra znajomość topografii miasta i okolic

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność dyskretnego zachowania

  • Dyspozycyjność i elastyczność w zakresie godzin pracy

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców

Obowiązki:

  • Bezpieczny i terminowy transport pracodawcy i jego rodziny na miejsce pracy, spotkania, oraz inne miejsca zgodnie z harmonogramem

  • Dbanie o stan techniczny oraz czystość pojazdu

  • Pomoc w codziennych zadaniach

  • Pomoc w zakupach i innych drobnych sprawunkach

Oferujemy:

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie

  • - Elastyczne godziny pracy

  • - Miłą, życzliwą atmosferę

  • - Możliwość rozwoju zawodowego

  • - Ciekawą pracę i poznanie wielu miejsc

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego wideo/ autoprezentacji na adres email- POPROSZĘ O SMSa, a wyślę mail.

*WIDEO- WIZYTÓWKA JEST TLKO DO NASZEGO WGLĄDU I MA ZA ZADANIE SKRÓCENIE PROCESU REKRUTACJI. MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ NA WIDO-ROZMOWĘ, JEŚLI Z JAKIŚ POWODÓW NIE MOŻE PAN WYSŁAĆ TAKIEGO WIDEO.

Autoprezentacja w formie wideo powinna być krótka, zwięzła i uwzględnić:

1. Pana imię, nazwisko i kim Pan jesteś, czy ma Pan rodzinę?

2. Doświadczenie zawodowe.

3. Umiejętności i cechy osobiste.

4. Wyjaśnienie, dlaczego Pan aplikuje na to stanowisko i co Pana motywuje do pracy jako prywatny szofer.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 921124210