2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Strzelce Opolskie
Rekrutacja
Dodane 21 kwietnia 2024

Kierowca CE (Strzelce Opolskie)

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Firma  Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Kierowca C+E

To oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Pełna składka ZUS na całość wynagrodzenia

·         Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia

·         Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo) - średni wiek taboru 2 lata

·         Terminowość wypłat wynagrodzeń

·         Atrakcyjny system nagród miesięcznych

·         Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę

·         Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

Twój zakres obowiązków:

Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów:

1.  Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy)

2. Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu)

Nasze wymagania:

·         Prawo jazdy kategorii C+E

·         Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

·         Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

·         Mile widziane uprawnienia na HDS

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 894879161