2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Garwolin
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca Stale Prowadzący Samochody do 3,5 T - Poczta Polska S.A.

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Poczta Polska S.A.

Kierowca Stale Prowadzący Samochody do 3,5 T

Miejsce pracy: Garwolin

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie do 30.04.2024 r., praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem),
  • dostarczanie i odbiór przesyłek od klientów indywidualnych i firm.​

Dołącz do nas, jeśli:

  • możesz podjąć pracę fizyczną związaną z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś kulturalny/a i potrafisz współpracować z klientami,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz posiadasz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda),
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.

W zamian oferujemy:

  • stawkę 28 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.​

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !

Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4 704 zł brutto za 168 przepracowanych godzin

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Garwolin
ID: 909352185