2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dobra
Dodane 20 czerwca 2024

Kierowca-Sprzedawca w Mobilnym Sklepie Spożywczym. Od 5000 na rękę

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobra

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Piekarnia Manufaktura Ciasta poszukuje osób gotowych do działania, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu jako Samodzielny Sprzedawca w Mobilnym Sklepie Spożywczym.

Umowa: Umowa agencyjna (działalność gospodarcza)

Rodzaj pracy: Praca mobilna

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów w mobilnym autosklepie na wyznaczonych trasach sprzedażowych

  • Obsługa klientów w mobilnym autosklepie

  • Zapewnienie odpowiedniego zaopatrzenia sklepu

  • Dbanie o zachowanie wysokich standardów obsługi klienta

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

Co oferujemy:

  • Jasno określone warunki współpracy zgodne z umową

  • Dzień próbny, abyśmy mogli poznać się bliżej

  • Pełny etat w systemie jednozmianowym

  • Realny wpływ na wysokość zarobków i elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością negocjacji oraz system premiowy za osiągnięte wyniki

  • Wynagrodzenie na poziomie od 5000 zł netto, z możliwością osiągnięcia wyższej kwoty

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Pełne wyposażenie samochodu służbowego

  • Telefon i komputer z dostępem do internetu

  • Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy

Jeśli jesteś osobą samodzielną, zdecydowaną, energiczną i gotową na nowe wyzwania, dołącz do naszego zespołu!

Piekarnia Manufaktura Ciasta zapewnia profesjonalną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju w ramach stabilnej firmy. Nie musisz posiadać doświadczenia - dla nas liczy się zaangażowanie i chęć do nauki.

Przyjdź do nas, a razem będziemy realizować naszą misję pomagania klientom w zaspokajaniu ich codziennych potrzeb zakupowych w sposób wygodny i godny zaufania.

Lokalizacja

Dobra,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dobra
ID: 903762888