2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Sosnowiec
Dodane 11 maja 2024

kierowca/sprzedawca praca od 6:00 do 12:30 wolne weekendy

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePojazd służbowy: Nie

Opis

Dam pracę!!!

Kogo szukamy???

Kierowca i sprzedawca - catering w miejscu pracy.

Kim jesteśmy???

Firma cateringowa „Śniadaniowcy” dostarcza szeroką ofertę posiłków do biurowców, urzędów oraz punktów usługowych.

Rozwijając się aktualnie szukamy pracowników do naszego zespołu w Sosnowcu .

Zakres obowiązków:

Codzienna praca rozpoczyna się od pobrania towaru, spakowania do pojemników termoizolacyjnych, przygotowania do wyjazdu. Następnie dostawcy docierają do Klientów na stałej, codziennie tej samej trasie.

Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy - kasa fiskalna, terminal płatniczy, saszetka, wózek, pojemniki termo - każdy pracownik otrzymuje od nas do wyłącznego użytku.

Ważnym narzędziem z którego korzystamy jest aplikacja. Dzięki niej mamy sprawny kontakt z Klientami umożliwiając im zakupy online z możliwością płatności.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, nigdy w święta i długie weekendy. Nie oczekujemy od pracowników niespodziewanych nadgodzin.

Dzień zaczynamy o godzinie 6:00 w zależności od obsługiwanej trasy kończymy około -12:30

Co oferujemy?

Jesteśmy młodymi ludźmi. Dbamy o to by w firmie panowała przyjazna, pozytywna atmosfera. Nie ma niepotrzebnie sztywnej hierarchii. Uczymy pracowników wzajemnego wsparcia.

Kierowcy mogą liczyć na pomoc menadżera odpowiedzialnego za rozwój tras i kontakt z Klientami.

Każdy kierowca może również samodzielnie rozwijać swoją trasę co ma bezpośredni wpływ na wielkość zarobków. WYMAGAMY WŁASNEGO SAMOCHODU. Doplacamy 0,80 gr do km.

wynagrodzenie (21-37 zł/godz)

KONTAKT PW

+48**********85 kontakt olx

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 755652199