2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Raszyn
Pajda-Catering Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca - sprzedawca catering biurowy

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma Pajda-Catering działająca od ponad 10 lat w branży cateringu biurowego, w ramach dalszego rozwoju, poszukuje handlowców do pracy na terenie Warszawy i okolic.

Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 – 13:00. Ostateczne godziny pracy uzależnione są od ustalonej trasy. Długie weekendy i Święta pozostają wolne.

Poszukujemy osób energicznych, które lubią kontakt z ludźmi (bezpośrednia sprzedaż) i którym zależy na wynagrodzeniu adekwatnym do wkładu ich pracy ( brak limitu wynagrodzenia ).

Opis stanowiska:

  • Codzienne pobieranie z ustalonego przez firmę miejsca zamówionego towaru, spakowanego do pojemników termoizolacyjnych

  • Wyjazd do Klientów wg przypisanej trasy

  • Składanie zamówień na kolejny dzień

  • Zwrot niesprzedanych produktów oraz pobranych pojemników termoizolacyjnych do miejsca startu

Wymagamy:

  • Nienagannej kultury osobistej i umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem

  • Zaangażowania i dyspozycyjności

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód jako warunek konieczny

  • Doświadczenie w branży cateringu biurowego będzie dużym atutem

  • Książeczka / badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Stworzoną sieć punktów sprzedażowych (trasa)

  • Stabilne warunki pracy

  • Pracę z produktami wysokiej jakości: dania bez gazów ochronnych, przygotowywane codziennie ze świeżych produktów

  • Atrakcyjne godziny pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów sprzedażowych, które rośnie wprost proporcjonalnie do rosnącej trasy i sprzedaży

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, nie czekaj i aplikuj.

Proces rekrutacyjny będzie prowadzony dwuetapowo. W przypadku zainteresowania kandydaturą pierwszym etapem będzie wstępna telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna. Drugi etap to spotkanie z managerem sprzedaży.

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 909212169