2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Ursynów
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca-serwisant - praca od zaraz!

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pojazdów mechaniczny i wykonywanie serwisów np. garaży podziemnych, separatorów

  • dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu

  • prawidłowe zabezpieczanie ładunku

  • praca na terenie Warszawy i okolic

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych

  • chęć do pracy w nienormowanym czasie- jeden tydzień w miesiącu 2 zmiana

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • prace od poniedziałku do piątku w 2 osobowych załogach

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży ochrony środowiska

  • możliwość pozostawienie samochodu osobowego na parkingu firmowym

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 911079868