2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Żywiec
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca serwisant C+E

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żywiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

Dostawa i odbiór toalet przenośnych od klientów w obrębie do 100 km,

Serwisowanie toalet przenośnych,

Prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług i dokumentacji kierowcy,

Kierowanie pojazdem specjalnym asenizacyjnym przeznaczonym do serwisu toalet przenośnych,

Dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:

Posiadanie prawa jazdy kat. B lub C lub C+E oraz doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy,

Znajomość topografii województwa,

Systematyczność, skrupulatność i dokładność,

Możliwość trzymania pojazdu pod domem.

To oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od ponad 25 lat!,

Zatrudnienie oparte na UOP (kat. C, CE),

W przypadku kat. B okres próbny (maksymalnie 3 m-ce) na podstawie umowy zlecenia, po tym czasie umowa o pracę,

Twoje wynagrodzenie jest uzależnione od Twojego zaangażowania (zadaniowy czas pracy),

Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy,

Dogodne warunki pracy w nowej flocie samochodów (Mercedes, Ford),

Samochód przydzielany jednemu pracownikowi (utrzymanie samochodu w czystości, jako jeden z premiowanych elementów wynagrodzenia),

Posiadamy oddziały w całej Polsce, kierujemy się zdrowymi zasadami, dbałością o pracownika, oraz stawiamy na współpracę oraz dobre relacje,

Pracę w granicach oddziału, codziennie w domu.

Do przesłanego CV prosimy o dodanie klauzuli o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WC Serwis Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WC Serwis Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 898931392